یک سئوال از حسن روحانی!

 

آقای روحانی٬‌کاندیدای محترم ریاست جمهوری اسلامی ایران!

ممکن است بفرمایید چرا امریکا٬ اروپا و فتنه گران داخلی چشم امیدشان به رای آوری شماست؟

 

تصاویر فوق نشست خبری آقای روحانی در حسینیه ی جماران با خبرنگاران و جوانان حامی وی است!

 در این جلسه و در حسینیه ای که زمانی محل جمع شدن عاشقان روح الله از بسیجیان٬ رزمندگان و اقشار مختلف مردم بود٬ از فتنه گرانی حمایت شده که در سال 88 به دنبال شکست والاترین میراث حضرت امام یعنی ولایت فقیه بودند.

آقای روحانی دولتی که شما تشکیل خواهید داد٬ تدبیری برای حضور دوباره ی فتنه گران در حکومت و امیدی برای سلطه ی مجدد دشمنان خارجی است.

شما شاه کلید همه ی دشمنان انقلاب هستید. شاه کلیدی که بارها آن را نشان داده اید!

/ 5 نظر / 56 بازدید
علي

اصولا اين نوع كانديداها چشم دوخته اند به سبد آراي خاكستري ها اين كانديدها سعي دارند با تحريف هاي خودشون! يكي دوتا راي كسب كنند

کاوه

سلام چه خبره تو همایش روحانی!!! این تصاویر منو یاد موسوی و اون خیانت های سال 88 خودش و دور و بری هاش می اندازه. سعید روحانی باید حداقل اون لباس روحانیت رو از تنش در می آورد که آبروی لباس حداقل حفظ شه.

سرباز

سلام خداقوت خسته نباشيد وبلاگ خيلي خوبي داريد ياعلي

کسانی که می گفتند اصلاح طلبان جایی ندارند، نشانگر درست نشناختن جامعه است، زیرا پس از انتخابات 88 و رفتارهایی که حکومت انجام داد و به اصلاح طلبان فرصت دفاع داده نشد، سؤالات زیادی را در ذهنیت جامعه باقی گذارد که خیلی ها جرأت ابراز ندارند تا محکوم به فتنه گری و نفاق و ضد انقلاب و... نشوند. آقایان باید به دل جامعه بیایند، نه اینکه به اخبار صدا و سیما و اطرافیان و روزنامه ها و سایتها که عمدتاً در اختیار حکومت است اکتفا کنند.

سجاد

آقای سید مجید شما این پاسخ را در جای دیگر هم به من دادید در وبلاگ خودتان... بله ، موافقم . آقای روحانی رای زیادی در توده ی مردم و نه اصول گرایان داشت. آیا هرکس مذهبی یا سنتی است را اصولگرا مینامید؟! بهتر است در تعریف ها دچار اشتباه نشویم. رای های اصول گرایی که مد نظر شماست، تا حدود بسیار زیادی بین آقایان ولایتی و جلیلی پخش شد و البته مقداری هم برای قالیباف. اینها به آرای سیاسی معروف هستند. اما آرای تودهء مردم اینگونه نیست و با معیارهای زمانی تعیین می شود و در انتخابات 92 برای اصلاح طلبان ریخته شد.