شما هم که اتوبوسی آمدید!

برکناری دکتر سعید جلیلی که دیپلماتی کارکشته و متخصص علوم سیاسی و دارای بیش از هفت سال تجربه ی مذاکره با دشمنان این ملت٬ بدون حتی یک قدم عقب نشینی بود و جایگزین کردن وزیر دفاع دولت خاتمی که حتی حاضر نبود در یک برنامه ی تلویزیونی از لفظ فتنه استفاده کرده و به اشتباه دوستانش اعتراف کند٬ نشان داد که آقای دکتر روحانی نیز اتوبوس خود و یاران اتوبوسی خود را دارد!

با تکمیل شدن دولت آقای روحانی با آقای شمعخانی و خانم ابتکار٬ یاد این شعر حافظ افتادم:

حضور خلوت انس است و دوستان جمعند...

 

----

آقای دکتر جلیلی خاضع٬‌ مومن٬ بااخلاق و انقلابی! خسته نباشید. برای شما آرزوی توفیق بیشتر در خدمت به جمهوری اسلامی داریم.

/ 5 نظر / 87 بازدید
کاوه

سلام قدر دولت احمدی نژادو بعدها خیلی ها متوجه می شن.بلبل زبان های زمان احمدی نژاد رو به خاطر بیارین.چه طور لال شدن این روزا

paniz

سلام درسته که آقای جلیلی دیپلماتی کارکشته هستند اما متاسفانه با سیاست های آقای روحانی سازگار نبودند و یک دلیل رای دادن افرادکثیری تغییر سیاست های دولت مخصوصا در مسائل هسته ای بوده. انصاف نیست که اینو بذاریم رو حساب اتوبوسی آمدن و رفتن.

حسین

سلام دیپلمات انقلابی این بهترین اسم برای ایشون است.

ali

ای شرح شفاعت تومشهورسلام/امیزه ای ازکرامت ونورسلام/ گویندزیارت توحج فقراست /برگنبدوبارگاهت ازدورسلام /میلادامام رئوف مبارک السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

آفرین بر دکتر روحانی که برخی مواقع شما را عذاب می دهد و درود بر 18 میلیون ایرانی سربلند که جلوی تندروی شما حزب اللهی و بسیجی ها را گرفت