اگر پدرش زنده بود...

امروز "سید علیرضا بهشتی" فرزند شهید دکتر بهشتی و از عوامل فعال فتنه ی 88 در مصاحبه با روزنامه ی زنجیره ای "قانون" بیان داشته است:‌

"اگر پدرم زنده بود٬‌ افراطیون او را تحمل نمی کردند"

 

 

ما هم با ایشان کاملا موافقیم. پدر مظلوم ایشان از خدمت رسانان حکومت اسلامی بود و خدمات شایانی را در راه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی و بنیان دستگاه قضایی آن ارائه دادند و در خدمت به نظام مقدس از هیچ کوششی دریغ نکردند و در این راه از ملامت و توهین هیچ مخالفی به ستوه نیامدند و همیشه در برابر آماج تخریب ها و توهین ها و تهمت ها آیه ی شریفه ی " ان الله یدافع عن الذین آمنوا.." بر زبان داشتند.

ایشان در زمان ریاست جمهوری بنی صدر بیشترین توهین ها را از جانب طرفداران او و منافقین تحمل کردند. کسانی که در ادامه در برابر نظام مقدس اسلامی ایستادند و خیانت های فراوانی را به ملت و مملکت اعم از ترورها٬ دشمنی ها٬ دوستی و مزدوری با دشمنان مردم ایران را در کارنامه ی ننگین خود به ثبت رساندند. شهید بهشتی نهایتا توسط همین خائنین به درجه ی رفیع شهادت نائل آمدند.

این داستان در سال 88 نیز تکرار شد. در آن سال نیز عده ای دیگر که نفاق خود را تا آن روز پنهان کرده بودند٬ بر ولی فقیه زمان و نظام مقدس اسلامی شوریدند و در حالیکه ادعای قانون مداری آنها گوش افلاک را کر کرده بود به انواع و اقسام قانون شکنی ها متوسل شدند تا خواست و نظر خود را به جای رای مردم بنشانند. در این راه از هیچ حربه ی ناجوانمردانه ای هم فروگزار نکردند. یکی از این افراد همین فرزند ناخلف شهید بهشتی مظلوم بود. این فرد در آن ایام که از مشاوران و نزدیکان یکی از سران فتنه به شمار می آمد وظیفه ی "کشته سازی" و تهیه ی لیست کشته ها را برای بازی روانی با ذهن مردم  عهده دار شد و لیستی با بیش از 72 نفر کشته تهیه و به خوراک تبلیغاتی بر علیه نظام اسلامی تبدیل کرد و این درحالی بود که تمامی نامهای آن لیست یا خیالی بودند و یا زنده!!

این افراد که حقیقتا واژه ی " افراطی " برازنده ی وجود فتنه گرشان است٬ برای زنده ها ختم گرفته و در آن شرکت کردند. جزوات براندازی تدوین و برنامه ی مدونی برای ادامه ی آشوب ها تهیه کردند. آشوب و اغتشاش را بیش از هشت ماه ادامه دادند. مملکت و مردم آن را در استرس و نگرانی نگه داشتند و عده ای را با دروغ "تقلب" به توهم واداشتند. و حتی یک برگ سند بر وقوع تقلب در انتخابات رو نکردند.

آنها مصرانه خواستار ابطال انتخابات شدند و هرگز به راه های قانونی تن ندادند. فرزند شهید بهشتی یکی از همان افرطیونی بود که با وجود اختلاف 11 میلیونی بین فرد پیروز انتخابات و کاندیدای آنها٬ تن به قانون نداده و بر آتش آشوب و اغتشاش دمید.

کاملا مشخص است که مرد مظلوم قانون و قانون مداری "شهید بهشتی بزرگ" اگر امروز بود٬‌ افراطیون قانون ستیز در مقابل او می ایستادند و توهین هایی را که نثار همه ی ارکان نظام کردند را نثار او نیز می کردند. و چه بسا شهید بهشتی هم به جرگه ی علمایی می پیوست که ارتباط خونی و فامیلی را فدای پابرجایی اسلام و تنها حکومت اسلامی شیعی می کرد.

وَ سَیعلَمُ ‌الذین ظَلَموا اَیّ مُنقلبٍ یَنقلبون

 

-----

. این مطلب در سایت خبرگزاری فارس ٬ خبرگزاری دانشجو ٬ بخش وبلاگستان صابرنیوز  و سایت عمارنامه منعکس شده است.

/ 4 نظر / 35 بازدید
صابرنیوز

با تشکر از حضور در سایت صابرنیوز مطلبتان در قسمت وبلاگستان سایت درج گردید

عمار

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/174758

عمارنامه

سلام و درود؛ دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید. http://www.ammarname.ir/node/17670 ما را از بروزرسانی خود آگاه و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید . موفق و پیروز باشید . http://ammarname.ir -- info@ammarname.ir یا علی

فدایی

سلام. محرم می رسه مطمئن باش میگن افراطی ها جمع شدن هیئت! به ما هم سر بزن اگه خواستی تبادل لینک کنیم.