از آل سعود نخواهیم گذشت!

اخیرا پادشاه آل سعود در نامه ای به آقای هاشمی رفسنجانی ضمن دعوت از او برای مراسم حج امسال او را "برادر" خطاب کرده است!

ظاهرا اطرافیان آقای هاشمی از این نامه ذوق زده شده و از این خطاب به وجد آمده اند.

امروز روز مناسبی برای اعتراض به آقای هاشمی رفسنجانی است تا ضمن یادآوری جنایات این رژیم منحوس از وی پرسیده شود چه رابطه ی برادری ای بین او و سردمداران سفاک این رژیم برقرار است؟

و اگر نیست٬‌چرا اعلام برائت نمی کند؟

دقیقا 26 سال پیش در چنین روزی دست جنایتکار این رژیم به خون حجاج بیت الله الحرام٬ که حرم امن الهی است٬ آغشته شد و تعدادی از حجاج زن و مرد ایرانی به خاک و خون کشیده شدند.

گناه آنان اعلام برائت از مستکبرین و کفار و در راس آنها شیطان بزرگ بود و هنر بزرگشان رو کردن دست جنایتکار رژیم وهابی اسلام امریکایی بود که به خوبی از عهده ی آن بر آمدند.

پس از این جنایت از پیش طراحی شده حضرت امام در پیامی فرمودند:

"اگر از صدام بگذریم، اگر مسئله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های آمریکا بگذریم٬ از آل سعود نخواهیم گذشت. ان‌شاالله اندوه دلمان را  در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم کرد و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم گذاشت و با برپایی جشن پیروزی حق بر جنود کفر و نفاق و آزادی کعبه از دست نااهلان و نامحرمان به مسجد الحرام وارد خواهیم شد.

مگر مسلمانان نمی بینند که امروز مرکز وهابیت در جهان به کانون‌های فتنه و جاسوسی مبدل شده اند که از یک طرف اسلام اشرافیت٬ اسلام ابوسفیانی، اسلام ملاهای کثیف درباری، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت و اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومان و پابرهنه ها و در یک کلمه اسلام امریکایی را ترویج می کنند و از طرف دیگر سر بر آستان سرور خویش آمریکای جهانخوار می گذارند.

ما مظلومین همیشه تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم. ما غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم دست از مبارزه با ظالم بر نمی داریم. بغض و کینه انقلابی تان را در سینه ها نگاه دارید. با غضب و خشم بر دشمنان بنگرید و بدانید که پیروزی از آن شما است."

 

آقای هاشمی این را هم می خواهی مانند "شعار مرگ بر امریکا" و "مرگ بر ضد ولایت فقیه" تحریف کنی؟

/ 8 نظر / 21 بازدید
عمه

درزمان حیات حضرت امام انقلاب سوم دفع منافقین وفراربنی صدرنبود؟یاسن شما نمیکشه؟این بایدانقلاب 4 بگی[ناراحت]

کاوه

سلام آل سعود دورش تموم شده.ام شا الله افولشون نزدیکه

امير

خب اينكه تعجب نداره آيت الله هاشمي بيشتر از آيت الله خامنه اي دربين كشورهاي اسلامي شناخته شده هستند اين ميتونه باعث وحدت ايران با امت اسلامي بشه

امير

حالا اگه پادشاه عربستان از رهبری برای حج دعوت میکردند اونوقت عربستان میشد کشور دوست وبرادر!

بسیجی واقعی

ما هرچه داریم از آقای هاشمی داریم یاد بیاورید روزی را که مقام معظم رهبری توسط راهنمایی ها و سخنرانی آقای هاشمی در مجلس خبرگان به مقام رهبری رسیدند برای یادآوری شما: حضرت آیت الله العظمی خمینی کبیر: "هاشمی زنده است تا نهضت زنده است" حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری:"هیچ کس برای من هاشمی نمی شود"

اهل قلم

سلام مطلب شما در وبلاگ اهل قلم منتشر گردید. چشم به راه مطالب زیبای شما هستیم. التماس دعا

حسین

سلام «خجسته باد عید قربان عید صالحان وارسته ، و عید اهل طاعت و تسلیم »