مراقب دست چدنی باش٬‌ آقای رئیس جمهور!

امروز آقای روحانی برای اولین بار در کسوت ریاست جمهوری به مقر سازمان ملل در نیویورک سفر کرد تا در اجلاس سالیانه ی مجمع عمومی سازمان ملل متحد شرکت و در آن سخنرانی کند. ایشان با رویکردی جدید که کارشناسان سیاسی غرب آن را "دیپلماسی عمومی فریب" برای خود قلمداد کرده اند٬ در این اجلاس شرکت می کند. همزمان هم امریکایی ها با حربه های تبلیغاتی خود به دنبال کشاندن ایران به سر میز مذاکره ی مستقیم با خود هستند. در این میان نامه هایی را رد و بدل کرده٬ افرادی را به ایران فرستاده و سخنانی را به زبان رانده اند.  در این میان اصلاح طلبان ساده دل و روزنامه های زنجیره ای شان ذوق مرگ شده و برای این مذاکره ی مستقیم از هم اکنون اسفند نیز دود کرده اند. ما آقای روحانی را فرد زیرکی می دانیم و به او نیز اعتماد کرده و بنا به فرمایش امام خامنه ای از او حمایت می کنیم. کما اینکه ایشان در اولین مصاحبه ی عمومی خود پس از ریاست جمهوری مواضع خوب و قاطعی را در ارتباط با مذاکره با این شیطان بزرگ گرفت که قابل تقدیر بود. ایشان به هر حال تجربه ی بسیار ارزشمندی از مذاکرات قبلی و دادن امتیاز و وادادگی در مقابل دشمنان در دوران دوم خرداد بدست آورده اند که برایشان و دیدگاهی که نسبت به غربی های وعده شکن باید داشته باشند مفید واقع خواهد شد.

لذا به این حقوق دان کارکشته بار دیگر سخنان امام خامنه ای را از سر شفقت و دوستی گوشزد نموده و برایشان در مصاف با دشمن همیشگی ایران زمین آرزوی موفقیت می کنیم:

حالا دولت جدید آمریکا میگوید ما مایلیم با ایران مذاکره کنیم، بیائید گذشته را فراموش کنیم. میگویند ما به سمت ایران دست دراز کردیم. خوب، این چه جور دستى است؟ اگر دستى دراز شده باشد که یک دستکش مخمل رویش باشد، اما زیرش یک دست چدنى باشد، این هیچ معناى خوبى ندارد.

(بخشی از بیانات امام خامنه ای در جمع زائران و مجاوران حضرت امام رضا (ع) در سال 88 )/ 5 نظر / 63 بازدید
کاوه

سلام حس خوبی ندارم؟ یعنی دولتمردهامون تو امسال تو نیویورک باج می دن؟ چه باجی می خوان بدن؟

دلتنگ شقایق

تو دل یه مزرعه یه کلاغ رو سیاه هوایی شده بره پابوس امام رضا(ع)... سلام و ادب.به روز هستم و عازم سفر.دوستان حلالم کنید.[گل]

علیرضا

سلام نباید دیپلمات بود باید انقلابی باشیم ... و نیز به مذاکره بدبین ... به روز هستیم ... کلیک رنجه فرمایید

محمدرضا

در ديدار فرزندان شهدا با آيت الله هاشمي رفسنجاني به مناسبت هفته دفاع مقدس در حسينيه جماران رخ داد هلهله و شادي و كف و سوت زدن و شعار آزادي سران فتنه!

محمدحمزه

با سلام از مطالب شما استفاده كردم. اگه تمايل به همكاري دارين بفرمايين تا رد خدمت شما باشيم