امان از سیاستمداران ساده لوح!

.

"ریشه حوادث 88 را باید در بد اخلاقی مناظرات انتخاباتی جستجو کرد"

 

این جدیدترین اظهار نظر یک فعال سیاسی اصلاح طلب است که سابقه نمایندگی مجلس٬ دبیر کلی یک حزب اصلاح طلب و مدیر مسئولی یک روزنامه ی زنجیره ای اصلاح طلب را نیز در کارنامه خود دارد.

 

 

با توجه به این جمله ی مشعشع می توان سطح برداشت یک سیاستمدار اصلاح طلب و توان تحلیل مسائل توسط او را بررسی کرد. به نظر ایشان ریشه فتنه 88 ٬که ایشان آن را "حوادث" می دانند٬ بداخلاقی های آقای احمدی نژاد در مناظره های انتخاباتی است. یعنی:

 

- اگر موسوی قبل از انتخابات در مصاحبه با مجله تایم از فشار به رهبری با تجمعات خیابانی برای تقسیم قدرت گفته بود٬ تقصیر بد اخلاقی احمدی نژاد در مناظرات بود.

 

- اگر موسوی کمیته صیانت از آرا را برای ایجاد شبهه و القای دروغ تقلب در انتخابات از چند ماه قبل از برگزاری انتخابات به راه انداخته بود تقصیر بد اخلاقی احمدی نژاد در مناظرات بود.

 

- اگر موسوی چند ساعت قبل از پایان زمان رای گیری خود را برنده ی قطعی انتخابات دانست٬ تقصیر بد اخلاقی احمدی نژاد در مناظرات بود.

 

- اگر زن هاشمی رفسنجانی در صبح رای گیری مردم را به اغتشاش و ریختن به خیابان فراخواند٬ تقصیر بد اخلاقی احمدی نژاد در مناظرات بود.

 

- اگر دروغ تقلب در انتخابات بدون حتی یک سند توسط سران فتنه مطرح شد٬‌تقصیر بد اخلاقی احمدی نژاد در مناظرات بود.

 

- اگر سران فتنه به امر ولی فقیه تمکین نکردند و شتر فتنه گری خود را راندند باز هم تقصیر بد اخلاقی احمدی نژاد در مناظرات بود.

 

- اگر عده ای در اغتشاشات بعد از انتخابات اصلاً کاری به احمدی نژاد نداشتند و فحش های خود را نثار نظام کردند٬ تقصیر بد اخلاقی احمدی نژاد در مناظرات بود.

 

- اگر جزوه های اغتشاش و براندازی نظام و ... از منزل بزرگان فتنه یافت شد٬‌ تقصیر بد اخلاقی احمدی نژاد در مناظرات بود.

 

- اگر بد ترین تهمت ها به نظام زده شد و چهره نظام در جامعه ی جهانی مخدوش شد٬ تقصیر بد اخلاقی احمدی نژاد در مناظرات بود.

 

- اگر دشمن در تحریم ها و جری شدن برای آوردن فشار بیشتر به مردم انگیزه پیدا کرد٬ تقصیر بد اخلاقی احمدی نژاد در مناظرات بود.

 

- و هزاران اگر دیگر...

 

به این سیاستمداران ساده اندیش باید گفت اگر شما نسبت به شخصی بغض دارید و یا از او بدتان می آید و یا حتی به او انتقاد دارید یا می خواهید سر به تنش نباشد٬‌چرا حقیقت های تاریخی را می پوشانید و واقعیت ها را کتمان می کنید؟ چرا تحلیل های دروغ به خورد مردم می دهید؟ تا کی می خواهید با این بازی ها حق و حقیقت را بپوشانید و آدرس غلط بدهید؟

مردم در نه دی 88 به خوبی مقصر فتنه ی آن سال را یافتند و به خوبی از خجالت هشت ماه مزاحمتشان در آمدند. اگر یک نفر را در آن جمع میلیون نفری در سراسر کشور یافتید که تحلیل شما از سال 88 را داشته باشد می توانید تمامی این متن نوشته شده را رد کنید.

در جواب سیاستمدارانی چون شما تنها می توان گفت:

امان از سیاستمداران ساده لوح!

.

/ 5 نظر / 160 بازدید
شاید شب

شادی سلامتی نابودی به روز شدیم بیایید حتما بیایید راستی...........سلام شاید........... shayadshab.blogfa.com

جوان شیعه

سلام علیکم با مطلب پاسخگو احکـــــــــــام در خدمت هستم. عاقبت بخیر بشید [گل]

عمار

سلام بصیر خدا قوت مومن شما رو به راه شهدا دعوت میکنم... برای تبادل لینک اطلاع بدبد... در پناه حق باشید یا علی

ساحل

خدا دروغ گوها و فتنه گران رو لعنت كنه. اينا چطور ميخان با اين آسيبهايي كه به مملكت زدن از پل صراط بگذرن؟؟؟