زنده باد مخالف من! (شاهدی که از غیب رسید)

می خواستم لیستی از افراطی گری های اصلاح طلبان تهیه و در مطلب بعدی ارائه کنم که آنها خود٬ یک نمونه ی داغ را در اختیار جامعه قرار دادند!

روزنامه ی زنجیره ای بهار نوشت:

عملکرد الهه راستگو، عضو شورای شهر تهران و عضو حزب اسلامی کار در روند انتخاب شهردار تهران دیروز توسط شورای مرکزی این حزب مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد امروز در جلسه ای به شکل رسمی اخراج او از حزب اعلام شود.


 

الهه راستگو با لیست اصلاح طلبان به چهارمین دوره انتخاب شوراهای شهر تهران راه یافته است، در حالی که براساس شائبه هایی که دیروز در جلسه انتخاب شهردار به وجود آمد، گفته شده او برخلاف تصمیم اصلاح طلبان، به محمدباقر قالیباف رای داده است. این شائبه در روز رای گیری برای رییس شورای شهر تهران هم وجود داشت.

الهه راستگو عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب فارس در مورد موضوع اخراج وی از حزب اسلامی کار، اظهار داشت: در مورد اخراجم به بنده اطلاعی نداده‌اند. بنده وامدار مردم هستم بنابراین وامدار هیچ حزب و گروهی نخواهم بود؛ من از روز اول در برابر خداوند متعال قسم خورده‌ام و به آن عمل خواهم کرد. دو گزینه بیشتر نداشتیم. اگر گزینه‌های دیگری بود شاید می‌توانستیم وقت بیشتری بگذاریم اما به هر حال به نظر بنده تنها شخصی که می‌توانست به شهر تهران کمک کند آقای قالیباف بود.

پس اعلام نتیجه انتخاب شهردار تهران افرادی که اصلا سیاسی نیستند و با هدف کاسب‌کارانه در لیست ما قرار گرفته بودند، طی تماس‌هایی نه تنها به بنده توهین کردند بلکه من را نیز تهدید کردند.

آقای مسجدجامعی گفته‌اند که من خائن هستم بنابراین باید مشخص شود که بنده به چه چیزی خیانت کرده‌ا‌م به رای مردم یا چیز دیگری.

----

اصلاح طلبان که روزگاری شعار "زنده باد مخالف من!" آنها گوش عالم و آدم را کر می کرد٬ امروزه ثابت کرده اند که حتی تحمل دگر اندیشی هم حزبی خود را نیز ندارند و انتظار دارند تا همه همانطور که آنها می خواهند فکر کنند و تصمیمی را بگیرند که آنها می پسندند٬‌ و اگر چنین نکند٬‌ او را اخراج می کنند٬ تخریب می کنند٬‌نسبت های ناروا بارش می کنند٬ و ... چه برسد به مخالفانشان!

مشابه همین اتفاق در انتخاب رئیس شورای شهر تهران برای اصولگرایان نیز به نوعی دیگر رخ داد. پرویز سروری نماینده اصولگرای شورای شهر تهران در مصاحبه ای از عهده شکنی یکی از اعضای شورای شهر در روز رای گیری خبر داد. ظاهرا قرار بود وی رای خود را به چمران دهد٬ اما با ارائه پیشنهادی از سوی برخی اعضای شورای شهر رای خود را به مسجد جامعی داد ولی روزنامه های اصولگرا واکنش خاصی به این موضوع نشان ندادند. چون بر اساس قانون٬ هر فرد دارای حق رای است و می تواند رای خود را به گزینه دلخواهش اختصاص دهد.

انصافا چه کسی افراطی است؟

/ 6 نظر / 26 بازدید
منتظر

واقعا از این دو مطلب آخرتون استفاده کردم. خیلی خوب بود.

کاوه

سلام چقدر صادقانه می نویسی پسر! عجب دلی داری تو. قلمت برقرار صداقتت پایدار مثل همیشه حرف حق بزن یا علی

paniz

اول اینکه اصلا انتخاب شهردار با رئیس شورای شهر قابل مقایسه نیست دوم اینکه بحث سر آزادی رای نیست. هر کس خودش حق داره به هرکی میخواد رای بده به شرطی که مستقل وارد شورای شهر شده باشه. وقتی ایشون با لیست اصلاح طلب ها اومدن باید ببینن من اصلاح طلب به کی میخوام رای بدم برای شهردار نه اینکه خودشون به خاطر مسائل شخصی به یکی دیگه رای بدن. سوم اینکه آقای مسجد جامعی تکذیب کردند این جمله ای که از طرفشون نقل کردین و Bold نوشتین.

شمس خوي

با سلام و احترام دكتر جليلي همه چي تمام هستن. ولي ايراد از آنجا ناشي ميشه كه افرادي كه در گذشته كار كرده اند پل هاي پشت سر را خراب كردند. بايد جاده را طوري هموار مي نمودند كه امثال دكتر جليلي جا و فرصت براي كار داشته باشند. اين كارها باعث شد كه يك خانم به دليل راي خويش بايد اينچنين مورد مواخذه قرار گيرد.

پیام تو

سلام مطلب شما در وبلاگ پیام تو منتشر گردید. چشم به راه مطالب زیبای شما هستیم. التماس دعا

حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" "زنده باد مخالف من! (شاهدی که از غیب رسید)" با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/14064 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت حرف تو به شما: "امام رضا (عليه السلام): هرگاه شنيدی كسی حق را انكار و تكذيب میكند و زبان به بدگویی از اهل حق گشوده است، از پيش او برخيز و با وی همنشينی مكن." یا علی