از ماست که بر ماست!

یا امیرالمومنین!

وضعیت درهم جهان اسلام را می بینید؟

مسلمان٬ مسلمان را تکفیر می کند.

مسلمان سر مسلمان را می برد و قلب او را به نیش می کشد.

مسلمان مثل آب خوردن آدم می کشد.

مسلمان مساجد را تخریب می کند و برادران خود را شکنجه می کند.

مسلمان به زن مسلمان تعدی می کند.

مفتی مسلمان نمای شیطانی بر علیه مسلمان حکم جهاد صادر می کند.

حاکم کشور اسلامی دست دوستی با رژیم اشغالگر صهیونی و شیطان بزرگ می فشارد اما مردم خود را سرکوب می کند. با دشمنان دوستی می کند و با دوستان دشمنی. با یهود و نصارا بر علیه سایر مسلمانان متحد می شود. مشروب و هرزگی اش به راه است و فقط اسمش مسلمان است!

در مصر و بحرین و تونس و سوریه و فلسطین المپیک آدم کشی برپاست و برادرکشی یکی از رشته های آن!

همه ی این دردها حاصل یک چیز است٬‌ حسد!

 

 

حسد کسانی که نتوانستند آن همه کمالات معنوی ولی خدا را ببینند. آنها که نتوانستند ببینند اولین مرد مسلمان را که در داخل کعبه زاده شده٬ کسی که در شهر علم و حکمت بود٬‌ کسی که شجاعترین خلق بود٬‌کسی که یک ضربه ی شمشیرش از عبادت جن و انس بالاتر بود٬ کسی که فاتح خیبر بود٬ کسی که در شب حادثه در بستر پیمبر بود٬‌ کسی که همدوش پیامبر در بت شکنی٬‌هم غذای او در معراج و همراه او در مسلمانی بود٬‌ کسی که لیاقت همسری بهترین زنان عالم را داشت٬ کسی که آیه های قرآن واصف او بودند٬‌کسی که پیامبر خدا منقبت گویش بود٬ کسی که دوست و دشمن به فصاحت و بلاغت او اعتراف داشتند٬‌ کسی که در راه عدالت برادر و غیر نمی شناخت٬‌ کسی که حکومت بر مردم برایش از آب دهان بز پست تر بود٬‌ کسی که ایمان کامل و یقین تمام بود٬‌ کسی که امیر مومنان بود و کامل کننده ی دین خدا!

امتی که حرف خدا و رسول او را فرو گذاردند باید به این روز بیافتند٬‌ امتی که دینشان بدون "ولی" ناقص ماند باید تقاص حرف ناشنوایی شان را پس دهند!

قوم موسی (س) گوساله ی سامری را علم کردند و امت محمد (ص) خلافت را!

و شیطان قهقهه ی مستانه ای سرداده است...

آنها تقاص خود را هنوز که هنوز است پس می دهند و امت محمد بدتر از آن را...

 

ای مولا! شما با ضربه ی شقی ترین مردم در محراب مسجد رستگار شدید و ما در فراغ شما و فرزندان شما گرفتار عذاب دنیای دون ایم. آقای ما دست رحمتی بر سر ما بکشید و کاسه ای از حوض کوثر نصیب ما کنید.

 

یا محمد تو بگو با غم و ماتم چه کنیم؟

روز خوش بی تو ندیدیم به عالم چه کنیم؟

پاسخ آینه ها بی تو دمادم سنگ است٬

یا محمد دل این قوم برایت تنگ است!

 

----

سالروز ضربت خوردن و شهادت امیر مومنان حضرت علی (ع) را بر همه ی انسان ها تسلیت می گویم.

/ 2 نظر / 21 بازدید
الهام

مادر ستار بهشتی: فرزندم زیر شکنجه کشته شد مادر ستار بهشتی خبر داد که اداره اطلاعات در روز چهارشنبه خانم پور فاضل، وکیل خانواده ستار بهشتی را به آن اداره احضار و از وی تعهد گرفته اند که با هیچ رسانه(چه در داخل و چه در خارج از کشور) در خصوص پرونده ستار، مصاحبه نکند. خانم عشقی همچنین در خصوص ادعایش مبنی بر داشتن شاهد برای پرونده ستار به سحام گفت: "آقای حسین رونقی آمدند منزل ما و گفتند حاضرند که شهادت دهند که هنگامی که ستار را به زندان اوین آوردند، آنقدر آزرده بود و به حدی شکنجه شده بود که در همان موقع به من گفت که بازجویم گفته من{ستار} را خواهم کشت." ستار بهشتی در شبی که به صورت موقت به اوین منتقل شده بود، بدنش را به برخی از زندانیان نشان داده بود و گفته بود که بازجویش وی را تهدید به مرگ کرده است. مادر ستار در ادامه با ناراحتی ابراز کرد: "من یک مادری هستم که فرزندم عمر من بود، همه ی زندگی ام بود و واقعأ همه کس من بود. من هم مادر همین ستارم؛ من را هم بکشند. اگر من را هم بکشند کسانی هستند که صدای من را به دنیا برسانند.باز هم تاکید می کنم که ستار من ایرانی بود؛ به هیچ گروهی وابسته نبود، در راه ایر

احمد

وقتی شما تحمل برادران هم وطن شیعه منتقد خودتون را ندارید وبه راحتی فتنه گر و منافق لقب میدید و آنها را زندانی میکنید چطور توقع داری دیگر مسلمانان سنی دنیا با شیعیان وحدت داشته باشند اول باید وحدت رو از خودتون شروع کنید تا برا دیگران الگو باشه آیا شماها واقعا به مرام امام علی رفتار میکنید؟!!