کلید ندارم٬‌ داس دارم!

 

گفته بودم کلید دارم؟

آن کلید مال من نبود!

اما چندین داس دارم که به دوستانم سپرده ام تا به خوبی درو کنند...

مخالفان فکر و کار من را!

یکی را به سرپرست وزارت علوم٬ دیگری را به وزیر نفت٬ چند تا را به روزنامه های زنجیره ای برای ترور شخصیت مخالفان٬‌ این آخری را به وزیر ارشاد برای ارشاد روزنامه های منتقد!

اما فراموش نکنید که ما معتدلیم!

می دانم که 49.3 درصد مردم به من رای نداده اند اما من رئیس جمهور همه ی مردم ایران هستم٬ پس همه باید من را تایید کنند!

 

 

---

دکتر روحانی : یادمان باشد نباید از نقد بهراسیم و ناراحت شویم بلکه آزاد بگذاریم تا هر کسی نقد کند به ویژه اگر سالم، سازنده و دلسوزانه باشد بهترین کمک برای ماست. حتی اگر اهداف دیگری هم پشت نقد پنهان باشد این دولت آن را به راحتی تحمل می‌کند.

 

---

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم روز گذشته در جریان پاسخ به سوال حمید رسایی، در خصوص توقیف روزنامه زنجیره‌ای بهار: توقیف، اشد مجازات است ... هنر این نیست که بلافاصله روزنامه‌ای را توقیف کنیم بلکه باید تا آنجایی که می‌توان موارد دیگر را اعمال کرد

 

---

جلسه هیئت نظارت بر مطبوعات (زیر نظر وزارت ارشاد) برگزار شد و در نهایت تعدادی از نشریات منتقد دولت یازدهم مورد برخورد قرار گرفتند.

بر اساس تصمیم این هیئت، هفته نامه یالثارات الحسین علیه السلام توقیف و  روزنامه وطن امروز و هفته نامه 9 دی نیز ضمن دریافت تذکر، پرونده شان به مراجع قضایی ارسال گردید.

 

---

یاد احمدی نژاد بخیر!

او در هشت سال کاری اش سعه ی صدر را معنا کرد. حجم انتقادات مخرب٬‌ ترور شخصیت ها٬ مسخره کردن ها٬‌ دروغ ها و تهمت ها٬ فضاسازی هایی که بر علیه او و دو دولتش در فضای رسانه ای چه نوشتاری و چه سایبری صورت گرفت در تاریخ بی نظیر بود. اما عکس العمل همراه با صبر او نیز بی نظیر بود.

/ 3 نظر / 82 بازدید
montazer

دکتر کجایی که یادت بخیر بدون شعار اعتدال، معتدل ترین بودی!!!!!!!!!!!!!!!!

کاوه

سلام یادش بخیر احمدی نژاد.چه همفکرا نماهایی که بهش خیانت نمی کردن! آرشیو اون خبرگذاری لال امروز رو مرور کنید.فقط در دو سال آخر حجم توهین ها و حمله های خودی ها رو فقط چک کنید می فهمید احمدی از کجا می خورد.دشمن بزنه مشکل نیست.

آخه تا کی ؟ بالاخره روزی همه مسائل روشن میشه و رو سیاهی برای ذغال میمونه! گرچه تا حدودی روشن شده زوایاش آقا سید مجید ....