از شما متشکریم!

 

فردا روز ملی استکبار ستیزی و سالروز تسخیر لانه ی جاسوسی امریکا در ایران است. همه ساله با حضور دانش آموزان و دانشجویان  در محل لانه ی جاسوسی راهپیمایی و تجمعی برگزار می شود تا فراموش نشود با چه دشمن زورگو و فریبکاری روبرو هستیم.

 

 

در سال های اخیر شاید از هیجان و انگیزه ی مردم شرکت کننده در این مراسم کمی کاسته شده و این برنامه به صورت یک برنامه ی روتین و کلیشه ای در آمده بود و این البته از ضعف دستگاه های ذی ربط است وگرنه گرگ همان گرگ است٬ درنده تر و خون آشام تر سال قبل!

اما امسال٬ با سالهای قبل فرق دارد. یک سلسه اتفاقات٬‌سخنان و حرکات باعث شده تا بر انگیزه و هیجان شرکت در این مراسم و برآوردن شعار " مرگ بر امریکا" افزوده گردد. تا جایی که عده ای از مردم می خواهند با گرفتن مرخصی‌٬ بستن مغازه ها و تعطیلی کلاس ها در این مراسم شرکت کنند. 13 آبان امسال علاوه بر اینکه مشتی محکم به دهان شیطان بزرگ است٬‌ مشتی بر دهان دنباله های داخلی او و تلنگری هم به گوش عده ای ساده لوح در داخل است. به هر حال عده ای در ایجاد این هیجان و انگیزه دخیل بوده و آگاهانه یا ناخود آگاه٬ خواسته یا ناخواسته تلاش کرده اند تا مراسم امسال با شکوه تر از سالهای قبل برگزار شود که وظیفه ی انسانی٬‌ دینی و انقلابی ما ایجاب می کند تا از آنها تشکر کنیم.

- ابتدا از "آقای خاطره گو" تشکر می کنیم که با نقل خاطره های درگوشی عجیب و نامتعارف از بزرگان نظام در ارتباط با شیطان بزرگ باعث شد تا عده ای حساس شده و در سخنان و فرمایشات آن بزرگان به جستجو٬‌ کندوکاو و تعبیر و تفسیر بپردازند و با یادآوری آنها به خود و دیگران و آشنا کردن نسل سوم و چهارم انقلاب با این دشمن غدار در خواب خرگوشی فرو نروند و هر نقل و قول و خاطره ای را قبول نکنند.

- از گروه مذاکره کننده ی هسته ای ظریف و نکته سنج بسیار متشکریم که در زمان خوبی رو به مذاکره ی مستقیم با "شیطان بزرگ" آورد. درست در زمانی که همه ی گزینه ها روی میز است٬ تحریم ها تشدید می شود٬ به ملت ایران و ژن آنها توهین می شود٬‌ امتیاز گرفته می شود و داده نمی شود و ...

گروه مذاکره کننده ی هسته ای ما خواسته یا ناخواسته در حال اثبات این نکته است که امریکا قابل اعتماد نیست و مذاکره با او فایده ای برای ما ندارد.

- از شهرداری تهران بابت "استکبار ستیزی ستیزی" متشکریم. شهرداری با جمع کردن بیلبوردهای "صداقت امریکایی" دو نکته را به خوبی نشان داد. اول اینکه "فرهنگ جهادی" و شعار های دینی و جهادی دادن به ادعا نیست بلکه به عمل است و ما خوشحالیم که به آقای شهردار برای ریاست جمهوری رای ندادیم. و دوم اینکه جمع کردن بیلبوردهایی که مخاطبانش مردم تهران بودند٬ اکنون در معرض دید مردم در سایر شهرها٬‌ رسانه های مجازی٬‌ رسانه های معاند قرار گرفته و حتی روی میز رئیس "شیطان بزرگ" هم رسیده است. این نشان می دهد که با یک عمل تخریبی می توان برد یک کار فرهنگی را افزایش داد و این کاری بود که شهرداری تهران به خوبی از عهده ی آن بر آمد.

- تشکر بعدی مخصوص ادوارد جوزف اسنودن مامور فراری یا فراری داده شده ی سازمان جاسوسی امریکاست. او که به صورت مشکوکی فرار کرده و الان آزادانه در دنیا می چرخد و بر علیه دستگاه امنیت ملی امریکا دست به افشاگری می زند و کسی کاری به کار او ندارد!!! زمان بسیار خوبی را برای افشاگری در مورد فعالیت های جاسوسی سفارت خانه های امریکا در اروپا انتخاب کرده است. درست در نزدیکی 13 آبان.

زمانی عده ای منتقد تسخیر لانه ی جاسوسی بودند و حتی عده ای از دانشجویان تسخیر کنند ابراز ندامت کرده و عذرخواهی نموده بودند٬ اما امروز چیزی را که ما سی و چند سال قبل فریاد می زدیم اروپایی ها با همه ی وجود لمس می کنند. امریکایی که به دوستان خود رحم نمی کند و سفارت خانه های او در سایر کشورهای متحدش محل جاسوسی است با دشمنان خود چه رفتاری خواهد داشت؟

- و در نهایت تشکر از خود شیطان بزرگ که اگر هر چه تلاش می کردیم تا این خوی وحشیانه و قلدرمئابانه و موذیانه اش را به عده ای در داخل و افکار عمومی در دنیا نشان دهیم٬‌آنچنان که خود او این کار را کرده٬ نمی توانستیم. او خود نقش بزرگی در ایجاد شعار " مرگ بر امریکا" و گسترش آن در جهان ایفا نموده است.

 

مکروا و مکرالله والله خیرالماکرین

 

-----

. این مطلب در سایت خبرگزاری فارس (البته با سانسور)  و سایت عمارنامه منعکس شده است.

/ 2 نظر / 28 بازدید
حمید

علی مطهری: برخی فرماندهان سپاه مدرک دارند که در انتخابات ۸۸ تقلب شد

عمارنامه

سلام و درود؛ دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید. http://www.ammarname.ir/node/18844 ما را از بروزرسانی خود آگاه و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید . موفق و پیروز باشید . http://ammarname.ir -- info@ammarname.ir یا علی