فردا صندوق ها به سخن در خواهند آمد...

بسم الله الرحمن الرحیم

مَن یَتَّقِ اللَّهَ یجْعَل لَّهُ مخْرَجاً وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یحْتَسِب وَ مَن یَتَوَکلْ عَلی اللَّهِ فَهُوَ حَسبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَلِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکلّ‏ِ شی‏ءٍ قَدْراً

و کسی که از خدا بترسد، خدا برایش راه نجاتی از گرفتاریها قرار می‏ دهد و از مسیری که خود او هم احتمالش را ندهد روزی اش می‏ دهد و کسی که بر خدا توکل کند خدا همه کاره‏ اش می‏ شود، که خدا دستور خود را به انجام می‏ رساند و خدا برای هر چیزی اندازه‏ ای قرار داده است.

  

 

امروز جمعه ساعت 11.5 با غسل جمعه و با وضو در پای صندوق رای حاضر شده و با توکل بر خدا نام اصلح را بر روی برگه ی رای نوشتم. اصلحی که با توجه به ملاک های حضرت امام خامنه ای به او رسیده بودم کسی نبود جز:

دکتر سعید جلیلی

گفتند گزینه ی دولت است، سکوت کردیم!

گفتند انصراف می دهد، دروغشان را به رخ نکشیدیم!

گفتند به فلانی رای دهید که بهمانی رای نیاورد، به این محاسبات مضحک در دل خندیدیم!

پول و پیامک خرج کردند، نگاه کردیم!

باکی نیست، ما عجله ای نداریم!

فردا صندوق ها به سخن در خواهند آمد...

 

فردای قیامت در پیشگاه حضرت حق، آقا رسول الله، امیرالمومنین و همه ی 12 معصوم پاک دیگر، حضرت امام خمینی و همه ی شهدای انقلاب اسلامی رو سفیدیم که:

ما به اصلح رای دادیم، حتی اگر 72 رای داشته باشد!

 

 

----

امروز بارها سوره ی فتح را خواندم و با آن آرامش گرفتم:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُبِینًا (١)لِیَغْفِرَ لَکَ اللَّهُ مَا تَقَدَّمَ مِنْ ذَنْبِکَ وَمَا تَأَخَّرَ وَیُتِمَّ نِعْمَتَهُ عَلَیْکَ وَیَهْدِیَکَ صِرَاطًا مُسْتَقِیمًا (٢)وَیَنْصُرَکَ اللَّهُ نَصْرًا عَزِیزًا (٣)هُوَ الَّذِی أَنْزَلَ السَّکِینَةَ فِی قُلُوبِ الْمُؤْمِنِینَ لِیَزْدَادُوا إِیمَانًا مَعَ إِیمَانِهِمْ وَلِلَّهِ جُنُودُ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ وَکَانَ اللَّهُ عَلِیمًا حَکِیمًا

ما برای تو پیروزی آشکاری را فراهم ساختیم، تا خداوند گناهان گذشته و آینده ای را که به تو نسبت می دادند ببخشد و نعمتش را بر تو تمام کند و به راه راست هدایتت فرماید و پیروزی شکست ناپذیری نصیب تو کند. او کسی است که آرامش را در دلهای مومنین نازل کرد تا ایمانی بر ایمانشان بیفزایند. و لشکریان آسمانها و زمین از آن خداست و خداوند دانا و حکیم است.

/ 1 نظر / 21 بازدید
راه بی بن بست

با سلام در صورت تمایل لینک و لوگوی ما رو ثبت کنید و به ما اطلاع دهید تا لینک و لوگوی شما رو ثبت کنیم