بادمجان دور قاب چیده می شود؛ صور اسرافیل باشد یا هاله ی نور!

دقیقا به یاد داریم زمانی که دکتر احمدی نژاد با حرارت از سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان و هاله ای که یکی از مستمعینش در همان سخنرانی مجمع در اطراف او دیده بود سخن گفت٬‌ مورد هجمه ی بسیاری واقع شد. بسیاری او را خرافاتی٬ خودپسند٬ متوهم و ... خواندند. به دلیل این ماجرا تا مدت ها او را مسخره کردند٬‌کاریکاتورهای بسیاری از او کشیدند و خیلی ها هم او را تقبیح کردند.

حال اتفاق جدیدی از این دست افتاده و صدای هیچ کسی هم در نمی آید. آقای هاشمی رفسنجانی در مراسم بزرگداشت روز پزشک از صور اسرافیلی که درست کرده اند اینگونه می گویند:

همه کار من در این جریان این بود که چند دقیقه آمدم در وزارت کشور اسم نوشتم یک کلمه هم مصاحبه نکردم و رفتم که یک دفعه صوراسرافیل شد. وی یادآور شد: ما نه تبلیغی داشتیم و نه حرفی زدیم. بعدا ستادها می‌خواستند کار کنند و خیلی‌ها پیامک‌هایی تا آخر شب به بنده زدند که صوراسرافیل درست کردید و در روستاها هم داریم این را می‌فهمیم.

(به نقل از روزنامه ی زنجیره ای آرمان شنبه 2 شهریور 92)

اگر هاشمی در جبهه ی مقابل اصلاح طلبان بود٬‌الان مورد شدید ترین هجمه ها و تخریب ها قرار داشت و توپخانه ی روزنامه های زنجیره ای او را به کلی تخریب کرده بودند مانند سرنوشتی که در دوران اصلاحات برای او رقم زدند.

ما قصد تخریب و تخطئه ی آقای هاشمی را نداریم٬‌اما بلاخره ماهم در این کشور و این شهرها و در همین روستاها زندگی می کنیم٬‌ چرا صور اسرافیلی را که بادمجان دور قاب چین های آقای هاشمی دیدند ما ندیدیم؟

البته به جز چند صد نفری که در اطراف وزارت کشور جمع شده بودند تا کاندیداهای لحظات پایانی را زیارت کنند.

 

به هر حال خطابم با آقای هاشمی ست. ما شما را به سیاست مداری کهنه کار می شناسیم و زحمات عدیده ای هم برای انقلاب کشیده اید. زمانی هم محبوب بوده اید و به ریاست مجلس و دولت رسیده اید. اما ولله الان محبوبیت شما اینگونه نیست که اطرافیانتان برای شما تصویر می کنند. بخصوص پس از فتنه ی 88 و نقشی که شما و خانواده تان در آن داشته اید. از نامه ی بدون سلام و والسلام تا ...

بد نبود با لباسی مبدل در روز 9دی در خیابان حضور می یافتید تا میزان محبوبیت خود را در بین اقشار مردم متعهد به جمهوری اسلامی بدانید. یا وقتی که به راهپیمایی می آمدید میزان اقبال مردم و پراکندگی آنها از اطرافتان را ملاحظه می کردید. یا نگاهی به میزان آرای خود در زمان شرکت در چند انتخابات اخیر می انداختید.

مراقب اطرافیانتان باشید. بادمجان دور قاب چین ها همیشه در همه جا هستند و نان به نرخ روز می خورند٬ چه هاله ی نور بسازند٬‌چه در صور اسرافیل بدمند.

/ 5 نظر / 39 بازدید
سعید

سلام ممنون از مطلب جالبتون لطفا این فیلم را هم ببینید. خیلی جالبه: حق به جانب: http://www.mostazafin.tv/latest-video/video/563_hagh-be-janeb

سربازکوچولوی آقا

سلام همسنگر خدا قوت.مطلب جالبی بود بامطلبی باعنوان ( امروز اصلا شهیدی نیست که بخواهد ما را ببیند!!! امروز قرن ۲۱ است!!!) برزوم خوشحال میشم تشریف بیارین به اميد صبح ظهور بــاولـایــت ، تــا شـــهــادت ، بـــا بـــصــیــرت بــاولـايـت زنـده ايـم ، تـازنـده ايـم ، رزمـنـده ايـم الــلهــم ارزقـــنا تــوفــيق شهـــادت فــي سـبـيـلـك ياعلي[گل][بدرود]

آویزه

سلام با پست <<عروسی >> آپم خوشحال میشم تشریف بیارین و البته که منتظر نظرات مفیدتون هم هستم

دلتنگ شقایق

«مدينه» همچنان مظلوم است و ... «بقيع» مظلوم تر! رنج نامه نانوشته شيعه، بر خاك و سنگ مزار صادق آل‌پيامبر ، گوياتر از هر زمان به شِكْوه و شهادت ايستاده است.

سرباز رهبر

این آقای هاشمی دیگه شورشو دراورده جدیدا گفته حملات شمیمیایی در سوریه کار دولت بشار اسد بوده همیشه باید در برابر مقام معظم رهبری ساز مخالف بزنه