همه آمده بودند، همه...

 

تصاویر زیر را بنده خودم از حماسه یوم الله بیست و دوم بهمن سال 91 گرفتم و به جرئت می گویم که امسال جمعیت شرکت کننده در این جشن بسیار بیشتر از سال های قبل بود که تصاویر از بیان حضور این جمعیت قاصراند.

الحق که امام ما چه خوب فرمودند:

"من با جرأت مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله ـ صلی الله علیه وآله  ـ  و کوفه و عراق در عهد امیرالمؤمنین و حسین بن علی ـ صلوات الله و سلامه علیهما ـ می‌باشند.... و اینها همه از عشق و علاقه و ایمان سرشار آنان است به خداوند متعال و اسلام و حیات جاویدان . در صورتی که نه در محضر مبارک رسول اکرم ـ صلی الله علیه وآله وسلم ـ هستند، و نه در محضر امام معصوم ـ صلوات الله علیه ـ. و انگیزه آنان ایمان و اطمینان به غیب است. و این رمز موفقیت و پیروزی در ابعاد مختلف است. و اسلام باید افتخار کند که چنین فرزندانی تربیت نموده، و ما همه  مفتخریم که در چنین عصری در پیشگاه چنین ملتی می‌باشیم ."

 

 

/ 4 نظر / 41 بازدید
توحید

سلام ممنون از اطلاع رسانی خوبتان.خدا قوت

سیدمهدی

علی(ع)چگونه بود؟ وقتی شورشیان، خانه عثمان را محاصره کردند و آب را بروی اهل خانه بستند، پسرانش را به محافظت از خانه گماشت و به اهل آن آب رساند.وقتی مردم، بعد از قتل عثمان، با اصرار شدید و بی سابقه از او خواستند که حاکم شود گفت "مرا رها کنید و سراغ کس دیگری روید، من هم کمکش میکنم". وبه مردم گفت: «خلافت وحاکمیت شما برای من از این لنگه کفش پاره من هم بی ارزش تر است» سعد ابن ابی وقاص مشروعیت دولتش را نپذیرفت و بیعت نکرد امام نه او را تبعید کرد ونه درخانه حبسش کرد ونه حتی بر علیه او سخن گفت. ویا طلحه و زبیر به بهانه حج، مدینه را ترک کردند تا در مکه به عایشه بپیوندند و جنگ راه بیندازند. به آن دو گفت "میدانم حج نمی روید"؛ اما با این وجود نه جلو رفتنشان را گرفت، نه به جرم فتنه گری در خانه حبسشان کرد، و نه اصلا بر سابقه جهادشان خط کشید. علی(ع) حتی با افرادی که در حکومت او دشمن اوبودند و او راقبول نداشتند ودرکمال آزادی برعلیه او سخن می گفتند وتظاهرات می کردند ولی هرگز آنها را سرکوب نمیکرد امام علی(ع) درجنگ صفین هرگز نگذاشتند طرفداران ویاران او جواب شعارهای زشت و فحاشی های طرفداران معاویه ر

مي خواهم با تو باشم

ممنون زيبا بود پس عكاسم هستيد

جواد

سلام مطالب وتصاویر خوبی بودند درود بر شما انقلابیون ممنون