پیامی از فرمانده کل قوا

 

فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای (حفظ) در پیامی به همه ی افسران جنگ نرم نکاتی را گوشزد فرموده اند. باشد که بارها آن را بخوانیم٬ در موردش بیاندیشیم و به کارش گیریم.

 

 

"سلام مرا به فرزندان انقلابی‌ام برسانید و از تلاش‌های جهاد گونه آنان در ترویج و پاسداری از آرمانها‌ی امام و انقلاب تشکر کنید و چند نکته را به آنان یاداوری کنید:

1) در کنار تحصیل علم و دانش از فرصت جوانی برای تهذیب نفس و انس با خدا و آشنایی عمیق با معارف قرآن و اهل‌بیت(علیهم‌السلام) بهره ببرید.

2) شما افسران جوان جنگ نرم هستید و عرصه جنگ نرم بصیرتی عمار گونه و استقامتی مالک اشتر وار می‌طلبد؛ با تمام وجود خود را برای این عرصه آماد کنید.

3) نظام سلطه را با تمام ابعاد و لایه هایش بشناسید و اهداف و راهبردهای واقعی آن را تحلیل کنید و برای رویارویی با آن تمام ظرفیت‌های خودتان را به کار گیرید و در این مسیر به وعده‌های خداوند اطمینان داشته باشید.

4) تشکیلات می‌تواند معبد باشد، ولی مبادا تبدیل به معبود گردد؛ اصول و ارزشهای عقیدتی و معنوی خودتان را در قالب تشکیلات حفظ و بر صمیمیت و همدلی بین اعضا تاکید کنید.

5) افق های روشنی در مقابل شما جوانان قرار دارد، این کشور و انقلاب با دست پرتوان شما آینده‌ای امید بخش در پیش رو خواهد داشت؛ بر تلاش های خود بیافزایید و برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و تعالی از هم‌دیگر سبقت بگیرید."

 

درود بی کران ما سربازان ولایت نثار ولی فقیه زمان رهبر بر حق نایب امام زمان حضرت امام خامنه ای باد.

/ 5 نظر / 24 بازدید
دلتنگ شقایق

سلام با یاری خدا دوباره به فضای مجازی برگشتم. به روز هستم با مطلبی تحت عنوان "تا آخر ایستاده ایم." یــــــــا علی[گل]

کاوه

سلام ممنون از نکته سنجیت. امیدواریم بتونیم در مسیر تعالی جز سابقون باشیم.

عاشق شهادت

سلام. انشاءالله رعایت کنیم و سرباز با ایمان و با اخلاصی باشیم که سلاح ما ایمان ماست و ترس دشمن از ایمان ماست نه بمب و موشک و.... التماس دعا یاعلی

صادق

سلام دوست گرامی..... وبلاگ خوبی دارین..... با افتخار لینک شدید.....منتظر لینک ونظرات سازندتون هستم....[گل] آدرس م:http://sajjadiyya.blogfa.com/