یک راه ساده برای تشخیص اصلح!

برای اینکه از میان کاندیداهای مورد تایید شورای نگهبان برای ریاست جمهوری یازدهم اصلح را انتخاب کنیم راه های زیادی وجود دارد. ملاک های انتخاب اصلح توسط حضرت امام خامنه ای ارائه شده است و با مقایسه ی هر یک از کاندیداها با این ملاک ها می توانیم بهترین را تشخیص دهیم.

اما اگر این کار برای ما سخت بود یک راه دیگر نیز وجود دارد و آن این است که از کسانی که به قدرت تشخیص و بصیرت آنها اعتماد داریم و آنها را فردی مومن و انقلابی می دانیم بپرسیم و از آنها کمک بگیریم.

اگر این کار را هم نخواستیم بکنیم می توانیم یک کار بسیار ساده تر انجام دهیم.

ماهواره تماشا کنیم!

تعجب نکنید٬‌واقعا این یک راهکار بسیار ساده و مناسب برای تشخیص اصلح است. کافی است این چند روز باقیمانده تا انتخابات را به منزل کسی که آنتن ماهواره دارد رفته و تعدادی از برنامه های سیاسی شبکه های ضد انقلاب را به تماشا بنشینیم و یا به سایت های خبری آنها در اینترنت سری بزنیم. هر کدام از کاندیداها که بیشتر توسط این شبکه ها و سایت ها تخریب شده مناسبترین فرد برای ریاست جمهوری است.

به همین سادگی!

 

* ابراهیم نبوی(ضدانقلاب خارج نشین):  باید به هر قیمت شده مانع روی کار آمدن موجود خطرناکی مانند سعید جلیلی و یا نامزدهایی مشابه او شویم.

* مسعود بهنود(روزنامه نگار فراری و کارشناس BBC) : مصمم هستم مانع رییس جمهور شدن جلیلی شوم.

* علیرضا نوری‎زاده(ضد انقلاب و کارشناس شبکه VOA): ریاست جمهوری جلیلی برای ما فاجعه‌ است.

 * اکبر گنجی(ضد انقلاب فراری): با رئیس‌جمهور شدن جلیلی چه از ایران باقی می‌ماند؟
 

* سارا زرتشت(فعال رسانه ای ضد انقلاب) در سایت جرس: سعید جلیلی بسیار خطرناک است.

* حسن فرهنگی(فعال سیاسی ضد انقلاب): مقاومت یعنی به استقبال جنگ رفتن که سعید جلیلی قصد آن را دارد.

* یورونیوز: جلیلی در برابر غرب ایستادگی خواهد کرد.

* ان بی سی نیوز: سعید جلیلی، محافظه کار تندروی نزدیک به آیت الله خامنه ای، کسی است که با رویه ی خود تا کنون اجازه نداده است تا مذاکرات با نتیجه مطلوب دنبال شوند!"

* روزنامه صهیونیستی جروزالم پست: نفوذ جلیلی در مذاکرات هسته ای، وی را به عنوان گزینه ای معرفی می کند که احتمال ریاست جمهوری وی نیز برای غرب دلهره آور است.

 

----

امام خمینی (ره):

امریکا هرچه به حکومت ما فحش بدهد و به مجلس ما فحش بدهد یا به افراد فحش بدهد، پیش مردم، اینها معتبرتر می‎شوند. و از آن طرف دیگران، منحرفین هرچه شما را بدگویی کنند برایتان بهتر است. مصیبت آن وقت بود که از شما تعریف کنند. اگر چهار مرتبه امریکا، من آن اوایل می‎گفتم این را که اینها نمی‎فهمند چطور اشخاص را زمین بزنند، چهار دفعه تعریف کنند از یک کسی، تعریف کنند از یک چیزی، وقتی تعریف کردند، مردم می‎فهمند این عیبی دارد که اینها تعریف می‎کنند از او، لکن خدا خواسته است که اینها نفهمند.


/ 2 نظر / 28 بازدید
کاوه

سلام خوشم میاد غیر از توهین ،هیچ کاری دیگه ای نمی تونن بکنن.از بچگی یادمه آدمهای ناتوان چون کاری از دستشون بر نمی اومد فحش می دادن!

من او

سلام ممنون از لطفتون لینکتون کردم این مطلب خیلی خیلی جالب بود قلمتون استوار التماس دعا یاعلی