از شما نخواهیم گذشت٬‌اگر...

 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی!

اکنون و در این برهه از تاریخ ایران و اسلام که به فرمایش امام خامنه ای (حفظ) در یک پیچ تاریخی قرار گرفته ایم٬ سرنوشت چهار ساله ی یک ملت تاریخ ساز در دستان شماست. شما به نمایندگی از 75 میلیون ایرانی که امت برگزیده ی آخر الزمان هستند٬ در امتحان انتخاب قرار دارید. هشیار باشید که چشم امام و شهدای انقلاب و دفاع مقدس٬ چشم جانبازان و آزادگان٬‌ چشم مردم مومن و انقلابی٬‌ چشم همه ی یاوران انقلاب در داخل و خارج کشور به انتخاب شماست. نکند که انتخاب شما تکلیف محور نبوده و جناحی و باندی باشد!

 

امروز روزی است که از انواع تهمت ها و تخریب ها نباید هراسید. امروز ممکن است تندرو٬ افراطی٬ بی عقل خوانده شوید و صدها برچسب دیگر بر شما بچسبانند. آنها که در زمان فتنه سکوتشان از سنگ بیشتر بود و امروز فریادشان گوش فلک را کر کرده٬ آنها که دیروز شما را وکیل الدوله دولت 24 میلیونی می نامیدند٬‌امروز خود وکیل دولت 50 درصدی شده اند و از برخی عناصر افراطی فتنه گر آن دفاع می کنند. همان ها امروز شما را تخریب خواهند کرد و شما در مضان یک امتحان بزرگ قرار دارید. آبروی شما یا آینده ی نظام؟

نمایندگان محترم مجلس٬ دکمه ای که روی میز شما قرار دارد٬‌حق الناس مردم است. ما مردم از شما نخواهیم گذشت اگر به وزرایی رای دهید که:

- فتنه گر و یا ساکت فتنه بوده اند.

- ولایت مدار نبوده و معتقد به ولایت فقیه نیستند.

- در زمان دفاع از ولایت دنبال سوراخی برای پنهان شدن بوده اند.

- حق و حقیقت را با سکوت خود پنهان کرده اند.

- سوابق ایجاد اغتشاش و نا امنی داشته اند.

- سوابق بد مدیریتی داشته اند.

- باندی و جناحی برخورد کرده و مخالفان را خفه خواهند کرد.

- با مردم مومن و حزب اللهی در هر جایی برخورد خواهند کرد.

- تدابیر و دستورات امام جامعه را انجام نشدنی می دانند.

- دستان ناپاک و آلوده دارند.

- تحمل انتقاد مخالف را ندارند.

- اعتقادی به جایگاه رفیع ملت ایران و آینده ی آن ندارند.

- در مقابل غرب و دشمنان ایران کرنش می کنند.

- سیاست های فرهنگی٬‌سیاسی و اقتصادی غرب را راه نجات و رستگاری می دانند.

- و...

----

مجلسیان محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی٬‌ یکبار بادقت این تهدید خداوند را مرور کنید:

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا مَنْ یَرْتَدَّ مِنْکُمْ عَنْ دینِهِ فَسَوْفَ یَأْتِی اللَّهُ بِقَوْمٍ یُحِبُّهُمْ وَ یُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنینَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْکافِرینَ یُجاهِدُونَ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ وَ لا یَخافُونَ لَوْمَةَ لائِمٍ ذلِکَ فَضْلُ اللَّهِ یُؤْتیهِ مَنْ یَشاءُ وَ اللَّهُ واسِعٌ عَلیمٌ

(سوره ی مائده آیه54 )

ای کسانی که ایمان آورده اید! هر کس از شما ، از آیین خود بازگردد ، ( و اسلام را یاری نکند ) خداوند جمعیّتی را می آورد که آنها را دوست دارد و آنان ( نیز ) او را دوست دارند ، در برابر مؤمنان متواضع ، و در برابر کافران سرسخت و نیرومندند. آنها در راه خدا جهاد می کنند ، و از سرزنش هیچ ملامتگری هراسی ندارند. این ، فضل خداست که به هر کس بخواهد ( و شایسته ببیند ) می دهد و ( فضل ) خدا وسیع ، و خداوند داناست.

 

   + سید مجید - ٢:٥٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢۱ امرداد ۱۳٩٢