به یک اشاره عالی که هست عقده گشا...

 

25 اردیبهشت ماه 92

امام خامنه ای در دیدار با اقشار مختلف مردم:

آنچه ما در این سالهاى طولانى از خیرات و برکات به دست آورده‌ایم، به برکت هدفهاى انقلاب بوده است؛ هر جائى که ما کم آوردیم، عقب ماندیم، شکست خوردیم، به خاطر غفلت از هدفهاى انقلاب اسلامى و هدفهاى اسلامى بوده است.

کسانى سر کار بیایند که مصداق: «انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» باشند؛

اهل استقامت، اهل ایستادگى باشند؛ زرهى پولادین از یاد خدا و از توکل به خدا بر تن خودشان بپوشند و وارد میدان شوند. شعارها را نگاه کنید، ببیند شعارهائى که تعیین میکنند، چه جور شعارهائى است؟

 

 

6 مردادماه 90

بخشی از بیانیه ی اعلام موجودیت جبهه پایداری:

بسم الله الرحمن الرحیم
انَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیهِمْ وَلَا هُمْ یحْزَنُونَ (احقاف 13)

این جبهه فراتر از تفکرات حزبی و گروهی در کنار ملت فداکار، رشید و بصیر ایران اسلامی، پاسدار آرمان های انقلاب است. و خود را متعهد به مبانی مکتب امام(ره) می داند که منبعث از فقها و عقلانیت رحمانی و آموزه های قرآنی و اهل بیت علیهم السلام است.
جبهه پایداری انقلاب اسلامی وظیفه و مسوولیت خطیر خود را تلاش برای تداوم شاخص های عمده این مکتب یعنی عقلانیت، معنویت و عدالت در حول محور ولایت می داند. و به فضل و عنایت الهی همت خود را معطوف به پایداری از اصالت حرکت ملت در انقلاب اسلامی57 که تجلی آن در حماسه های سال 84 و حضور 40 میلیونی سال 88 است خواهد نمود.
بر این اساس شروع فعالیت «جبهه پایداری انقلاب اسلامی» با شعار سه شاخص مهم مکتب امام یعنی عقلانیت، معنویت و عدالت حول محور ولایت را اعلام می نماییم و کار خالص برای خدا و اطاعت از رهبری و صداقت با مردم را وجهه همت خویش قرار می دهیم...

   + سید مجید - ۱٠:٢۸ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۳٠ اردیبهشت ۱۳٩٢