تلاش برای زنده کردن یک مرده!

 

تلاش ها برای زنده سازی اصلاح طلبی پس از افتضاحات سال 88 ادامه دارد. تیم های رسانه ای اصلاح طلبان٬‌ روزنامه های زنجیره ای آنها٬‌ و افراد تئوریسین شان تلاش های گسترده ای را برای بازگرداندن اصلاح طلبی به میدان انتخابات کشور آغاز کرده اند.

پس از ادعای تاجزاده در مورد نظر سنجی و خاتمی٬ امروز روزنامه ی آرمان روابط عمومی در تیتر یک خود نوشت:

محسن هاشمی در گفتگو با آرمان: اصلاح طلبان در نظرسنجی ها پیشتازند.


 

به نظر می رسد که اصلاح طلبان که خود خوب می دانند مردم پس از دروغ ها و آشوب های آنها پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری اقبالی به آنها نداشته و این را در انتخابات مجلس نشان دادند٬‌سعی دارند با مهندسی افکار مردم٬‌ انتشار نظرسنجی های دروغین و بازی های رسانه ای و استفاده از متد های مایکل لنین این بی اقبالی را به نفع خود تغییر دهند.

نشاندن احمدی نژاد و تیم او به عنوان دولت نماینده ی اصول گرایی٬‌ انتقاد از اشتباهات دولت به عنوان دولت اصولگرا٬‌ کوبیدن اصولگرایان٬‌ پررنگ کردن تحریم ها و گرانی ها و فشارهای وارده به مردم٬‌ تخریب دولت و حامیان سابق آن٬‌ شماتت رای دهندگان به دولت٬ القای دلسردی مردم از اصولگرایی و اقبال مردم به اصلاح طلبان٬‌ القای مساوی بودن اصلاح طلبی و قانون گرایی و ... از حربه های تیم رسانه ای اصلاح طلبان در تلاش برای زنده کردن بدون عذرخواهی اصلاح طلبی است که البته به نظر نمی رسد اقبال مردم روشن ضمیر و ولایتمدار ایران اسلامی را جلب کنند. چرا که مدت هاست مردم این معادله را حفظ کرده اند که:

اصلاح طلبی = آشوب طلبی

 

-----

  • پی نوشت:

حضرت آقا در دیدار با تعدادی از معتدلین اصلاح طلبی -که البته جزء‌ ساکتین فتنه ی 88 نیز بودند- در توصیه ای به ایشان فرموده اند:« کسانی که جمهوری اسلامی را قبول ندارند را از خودتان دور کنید.»

حال باید ببینیم این توصیه ی حضرت آقا چقدر توسط این گروه از اصلاح طلبان اجرایی می شود!

   + سید مجید - ٤:٠۸ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٦ اسفند ۱۳٩۱