مقتدر مظلوم و خائنان قطعی!

 

«یکی از راه ها، ایجاد وحدت است. اختلافات مضر است. هم اختلافات بین مسئولین مضر است؛ هم بدتر از آن، کشاندن اختلاف میان مردم مضر است. این را من به مسئولین، به رؤسای محترم هشدار می دهم. من از رؤسای قوا حمایت کردم، باز هم حمایت می کنم- مسئولند، باید کمکشان کرد- اما به آنها هشدار می دهم... البته اختلاف نظر، فراوان است؛ هیچ اشکالی هم ندارد- دو نفر مسئولند، رفیقند، اختلاف نظر هم دارند؛ همیشه هم بوده است- اما اختلاف نظر نباید به اختلاف در عمل و اختلاف در برخوردهای گوناگون، به اختلاف علنی، به گریبانگیری، به مچ گیری منتهی شود... اختلافات را نباید علنی کرد؛ اختلافات را نباید به مردم کشاند؛ احساسات مردم را نباید در جهت ایجاد اختلاف تحریک کرد. از امروز تا روز انتخابات، هر کس احساسات مردم را در جهت ایجاد اختلاف به کار بگیرد، قطعاً به کشور خیانت کرده.»

 

 

مطالب فوق بخشی از سخنان امام خامنه ای است که در دیدار با دانشجویان بیان داشته اند و هنوز چند ماه از تاریخ آن نمی گذرد. گویا مسئولین مجلس و دولت این مطالب را نشنیده اند و یا نمی دانند که این سخنان را چه مقامی و در چه جایگاهی بیان کرده اند.

دیروز پانزدهم بهمن ماه در جریان جلسه ی استیضاح وزیر کار در صحن مجلس شورای اسلامی و در جلسه ای علنی اتفاقاتی رخ داد که آن را به یکی از روزهای سیاه تاریخ ایران اسلامی آن هم در نیمه ی دهه ی فجر سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی تبدیل نمود. اتفاقاتی که امت حزب الله را مبهوت٬‌ دشمنان را شاد و رهبر انقلاب را آزرده کرد.

گویا برای حضرات آقایان خواص! دعوا و جدل بر سر مقام یک فرد مهمتر از سرنوشت یک ملت مقاوم در حال فشار و اوامر رهبر جامعه بود.

 

اگر به کلمات کلیدی سخنان حضرت آقا بار دیگر با دقت نظر کنیم و اتفاقات دیروز مجلس را با آن بسنجیم به نتایج حیرت آوری می رسیم:

- اختلاف در عمل

- اختلاف در برخوردهای گوناگون

- اختلاف علنی

- گریبانگیری

- مچ گیری

- علنی کردن اختلافات

- کشاندن اختلافات به میان مردم

- تحریک احساسات مردم در جهت ایجاد اختلاف 

 

اتفاقات دیروز مجلس دقیقا تمامی این کلیدواژه ها را در خود جای داده بود و نمایندگان مجلس و دولت گویا نفهمیده بودند که هر کس در این راستا قدم بردارد قطعا به کشور خیانت کرده است.

گویا مسئولین دولت و مجلس٬ که جزء خواص جامعه نیز محسوب می شوند٬ هنوز نفهمیده اند که ولی فقیه از سوی امام معصوم (ع) نیابت ولایت بر جامعه را دارد و حرف و دستور او امر ولی الله الاعظم (عج) بوده و واجب الاطاعه می باشد.

گویا آقایان دولت و مجلس که در مسئله ی ولایت مداری می توانند ساعت ها سخن برانند٬ عملا اعتقادی به آن ندارند.

گویا حضرات هنوز نمی توانند موضوعات اصلی و فرعی را از هم تمیز دهند و جدل بر سر مقام یک فرد را به خیر و صلاح یک ملت ترجیح می دهند.

گویا مسئولین دولت و مجلس به سخنان مقام عظمای ولایت باور ندارند که هم اکنون در پیچی تاریخی قرار داریم و هرگونه اشتباه یا خطا باعث خسران جبران ناپذیری می شود.

انگار آقایان مسئول در جریان فشار شدید اقتصادی و سیاسی دشمنان استکباری و شیطانی برای از پای در آوردن مقاومت ملت ایران نیستند.

مثل اینکه خواص جامعه نمی فهمند که چشم امید میلیاردها مسلمان به جمهوری اسلامی است و این مطلبی است که عموم جامعه به آن پی برده اند.

گویا این آقایان هشدارهای پیاپی امام خامنه ای را نمی فهمند و یا فکر می کنند که خطاب ایشان فقط با عموم جامعه است.

گویا حضرات مسئولین هنوز نفهمیده اند که امت مسلمان عقد اخوتی با ایشان نبسته و اگر سر سوزنی از مسیر ولایت فاصله بگیرند آنها را ترد و رها خواهد کرد.

مثل اینکه آقایان با لجبازی های بچگانه خود می خواهند سرنوشت انقلاب را به بازی گرفته٬ خون صدها هزار شهید وطن و مجاهدان راه خدا را پایمال کنند.

حال امام خامنه ای٬ این مقتدر مظلوم٬ با این خواص بی بصیرت و کم فهمی که دور ایشان را احاطه کرده اند چه باید بکنند؟

ما که امیدی به رئیس مجلس و دوستانش نداشتیم و از امروز نیز امیدمان از رئیس جمهور کاملا قطع شد و به فرموده ی رهبر عزیزمان، اگر با آگاهی و از روی عمد اقدام به تحریک عواطف مردم کرده اند، آنان را مصداق خائنان قطعی به کشور می دانیم. اما اگر با نادانی و جهالت چنین اختلافات خود را علنی کرده و خلاف فرمایشات رهبری عمل کرده اند، صلاحیت خود را برای تصدی پست های بالای مملکت اسلامی مان از دست داده اند.

اما سخنی با امام مقتدر و مظلوممان:

ای سید ما و آقای ما٬‌بدانید که چشم و گوش ما به دو لب مبارک شماست. ما پا جای پای شما می گذاریم و راهی را می رویم که شما به ما نشان دهید. هدف و انگیزه ی ما انجام خواست شما و جلب رضایت شماست که رضایت ولی الله الاعظم را در پی خواهد داشت. و در این را از جان و مال و ناموس و خون خود دریغ نخواهیم کرد تا رضایت خداوند تبارک و تعالی را بدست آوریم. انشاالله!

   + سید مجید - ٢:٠٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٦ بهمن ۱۳٩۱