آخی٬ میمون کوچولوی بیچاره‌!

 

من بعضی وقت ها خیلی حساسم و دلم برای مظلومای عالم خیلی می سوزه!

من تا حالا خیلی ها رو به اون دنیا فرستادم و اصلا دلم به حالشون نسوخته٬ چون حقشون بوده و اصلا مظلوم نبودن.

 

 

عده زیادی از بومی های آمریکا رو٬‌ عده زیادی از سیاهپوستای آفریقا و آمریکا رو٬ تعداد زیادی از مردم ژاپن و ویتنام رو٬‌ آدمای زیادی از مردم عراق و افغانستان رو کشتم و عین خیالم هم نیست. چون حقشون بوده و لیاقت زندگی تو این دنیا رو به تشخیص من نداشتن!

من رکورد سرعت نابود کردن هم دارم٬‌ مردم دو تا شهر رو با بمب اتم ظرف چند ثانیه خاکستر کردم. رکورد نسل کشی هم که تا دلت بخواد در کارنامه ی درخشانم به چشم می خوره!

یه عده رو هم غیر مستقیم و با به جون هم انداختن نابود کرده ام. طالبان رو ساختم و انداختم به جون مردم افغانستان. صدام رو علم کردم و انداختم به جون مردم ایران. صرب ها رو تیر کردم و یه نسل کشی تو اروپای متمدن! راه انداختم و صدای هیچکی درنیومد. به اسم شیعه و سنی کلی رو به کشتن دادم . شورشی های آفریقا که دیگه نوبر کارای من هستن و نمی ذارن هیچ دولتی پابرجا بمونه٬ سلاح و پولشون رو من می دم. اسرائیل هم که دیگه پسر خودمه و هیچکی حق نداره بهش از گل کمتر بگه!

اما بعضی وقتا دلم برای مردم دنیا می سوزه از دست این حکومتاشون. مثلا یکی شون که از همه پررو تره و همش تو روی من وایمیسه و برای شاخ و شونه های من تره هم خورد نمی کنه٬ دو سه سال پیش یه انتخابات برگزار کرد که هشتاد درصد توش شرکت کرده بودن. من که مهد دموکراسی ام تو انتخاباتم سی چهل درصد شرکت می کنن٬‌ اونوقت اونجا هشتاد درصد؟ اصلا می شه؟ خب معلومه که تقلب شده. حالا مدرکی گیر نیومد که نیومد. همین که من می گم کافیه. مردم رو تیر کردم بیان تو خیابون اعتراض کنن و بگن رای منو پس بده٬‌ حکومتشون اومد هفتاد و خورده ای معترض آرام رو کشت. خودمون لیستش رو منتشر کردیم و تو کنگره مون براشون مجلس ختم گرفتیم. حالا من کاری ندارم که بعدا بیشترشون اومدن گفتن ما زنده ایم!

حالا همین حکومت پرروهه که نفتش رو از چنگ ما در آورده بود و جاسوس خونه ی ما رو تو پایتختش با وقاحت تمام تعطیل کرده بود و ‌جلوی ما وایساده بود و می گفت انرژی هسته ای هم می خوام٬ تازگی ها همین چند روز پیش یه جنایت جدید کرده که خیلی دل منو سوزنده٬‌ آخه انسانیت کجا رفته٬‌ یکی تو این دنیا نیست جلوی اینا رو بگیره که این فجایع رو مرتکب نشن؟ بابا آخه با میمون بیچاره دیگه چیکار دارین؟

 

 

---

  • پی نوشت:

- ویکتوریا نولاند، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با ابراز دلسوزی برای "میمون کوچک بیچاره‌ای" که در تلویزیون‌های ایران به نمایش گذاشته شده، افزود که کشورش هنوز از عملیات پرتاب این کاوشگر مطمئن نشده است!

 

 

 نولاند در عین حال مخفی نکرد که دلسوزی وی برای این میمون کوچولو ناشی از نگرانی آمریکا از توسعه سیستم‌های موشکی دوربرد ایران است.
- آمریکا٬‌از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر. (شهید بهشتی)
- اگر علم در ثریا باشد٬‌مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت. (پیامبر اعظم (ص))

   + سید مجید - ۳:٠٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳٩۱