ستایش٬ سلام و صلوات

بسم الله الرحمن الرحیم

ستایش و حمد خدای یکتا را که به اشاره ای کائنات و زمین را آفرید و لطف و عنایت خود را مشمول تمامی آفریدگان خود کرد و بشر را در میان آنها برتری داد به دمیدن از روح خود در او٬ و اهدای قدرت تفکر٬ و هدایت او به راه مستقیم٬‌و رشد معنوی تا جایی که تنها با او باشد.

صلوات خدای مهربان و بزرگ بر سرور کائنات محمد مصطفی (ص) و امیر مومنان علی (ع) و بانوی دو عالم فاطمه زهرا (س) و اولاد پاک و طاهرشان حسن٬‌حسین٬ علی٬ محمد٬ جعفر٬ موسی٬‌ علی٬ محمد٬ علی٬ حسن و مهدی (علیهم السلام)

درود خدا بر تمامی پیامبران الهی و کسانی که انسان ها را به سوی خداپرستی رهنمون شدند.

درود بر روح پاک تمامی شهدای راه خدا٬ کسانی که در راه پیامبران و امامان٬ خون خود را نثار کردند و درود بی کران خدا بر شهدای انقلاب اسلامی٬ هشت سال دفاع مقدس و هشت ماه نبرد مقدس.

سلام و درود خدا بر تمامی راد مردان و زنان آزاده ای که با بندگی خدا خود را از بندگی هرچه غیر او آزاد کردند. درود بر کسانی که با شیطان و وسوسه های نفس مقابله کردند و در این دنیای رنگارنگ هزار چهره راه مستقیم حق را برگزیدند و فهمیدند که این دنیا تنها به اندازه ی استراحتگاهی موقت و برداشتن توشه ای ارزش دارد.

درود بیکران و پیاپی خداوند بر منجی بشر٬ مهدی موعود٬ قائم آل محمد که اگر لحظه ای عنایت او و توجه او و حضور او نبود چیزی به نام این دنیا وجود نداشت٬ و بر یاران او٬‌کسانی که پس از سه انقلاب (انقلاب اسلامی٬ فتح لانه ی جاسوسی٬‌مبارزه با فتنه) در حال انقلابی عظیم تر و بزرگ تر و امتحانی به مراتب سخت تر هستند. کسانی که با جهاد اکبر در حال خودسازی و آماده سازی روح و جسم خود برای آن انقلاب نهایی هستند که در غربال های آخر الزمان جزء خالصین باقی بمانند و در رکاب حضرت شهد شیرین شهادت را بنوشند و چه سرنوشتی از این زیباتر و چه عاقبتی از این به خیرتر!

 

   + سید مجید - ٢:٢٧ ‎ب.ظ ; شنبه ٩ دی ۱۳٩۱