شرمنده ایم، آقا رسول الله!

شرمنده ایم ای مولای ما و سرور کائنات.

مردم دوران جاهلیت شما را قبول داشتند به داوری و امانت، اما امت خودتان؟

مولای ما چه زحماتی به خود ندادید برای این امت، چه سختی هایی که متحمل نشدید برای به راه آوری این امت، چه زخم ها که در این راه برنداشتید، چه گرسنگی ها که نکشیدید، چه دشنام ها و تهمت ها که تحمل نکردید، چه خاکسترها و آلودگی ها که از چهره ی مبارکتان پاک نکردید به خاطر بیداری این امت از جهل و گمراهی.

 

 

ای بهانه ی خلقت! در برابر این همه زحمات خواست شما مگر چه بود که این امت ناسپاس از انجام آن کوتاهی کردند؟

... لا اسالکم علیه اجرا الا الموده فى القربى!

و این امت، خوب اجر شما را نثارتان کردند بعد از شما.

تا رخت از این دنیا بستید، جانشین و برادر شما را پس زدند، دستان او را بستند و حرمتش را شکستند! کسی که همگان او را می شناختند و بیانات شما را در مورد او شنیده بودند. نزدیک ترین یاران شما در مقابلش جنگیدند و در مقابل دشمن او را تنها گذاشتند و با کج فهمی او را در محراب به شهادت رساندند.

دخترتان را مورد اهانت قرار دادند، حق او را از او ستاندند، به او تهمت زدند، او را بین در و دیوار قرار دادند، فرزندش را کشتند، در خانه اش را آتش زدند و او را شهید کردند.

حسن تان را تنها گذاشتند و خون به دل او کردند و او را به صلح با شقی ترین انسانها مجبور نمودند و به زهر جفا به شهادت رساندند.

حسین شما را که جان و روح شما بود و از شما بود و شما از او، به بدترین وجه با لبان تشنه شهید کردند  و یاران او را کشتند،سرشان را بریدند و بر نیزه کردند، حتی به کودک شش ماه اش هم رحم نکردند. بر بدن ها اسب دوانیدند، انگشت را برای انگشتر بریدند، کودکان و زنانشان را به اسارت بردند و به آنها اهانت کردند و کتک زدند.

هشت فرزند دیگر حسین (ع) و امامان امتت را یکی پس از دیگری به شهادت رساندند!

... و هنوز که هنوز است این امت جاهل به اسم شما و خدای شما در حال تکفیر و کشتن انسان های بی گناه در عراق و سوریه و بحرین و عربستان و افغانستان و پاکستان اند.

هنوز که هنوز است در حال دوستی با یهود و نصارا علی رغم نهی قرآن هستند.

هنوز که هنوز است در حال اهانت به مقدسات و مزار فرزندان شما هستند.

هنوز که هنوز است با جهل جاهلی خود در پی تعصبات قبیله ای خود و دسته بندی های عشیره ای خود هستند.

الحق که خوب جواب زحمات و خیرخواهی های شما را دادند. الحق که خوب امتی برای شما بودند.

و ما شیعیان و دوستداران برادرتان و فرزندانتان تنها می توانیم عرض کنیم:

شرمنده ایم یا رسول الله!

ای مولای ما و ای سرور ما یا رسول الله! ما اعلام می کنیم از این افراد امت شما بری هستیم و با اینکه هیچ یک از شما خاندان نور را ندیده ایم، به شما ایمان داریم و راه شما را می رویم و اجر نبوت شما و امامت فرزندان شما را با اطاعت از شما به خوبی ادا می کنیم انشاالله!

ای رسول خدا شهادت می دهیم که شما در راه خدا تمام تلاش خود را کردید و از جان و مال و فرزندان خود عطا کردید. با دوستان شما و آل شما دوست و با دشمنانتان دشمنیم تا روز رستاخیز.

سلام و صلوات خدا بر شما و آل پاک و طاهر شما

 

* رحلت جانسوز آقا رسول الله حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت سبط اکبر ایشان حضرت امام حسن مجتبی (ع) را به تمامی مسلمانان اسلام ناب محمدی تسلیت می گویم.

 

   + سید مجید - ٧:۳٥ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٢ دی ۱۳٩۱